Your IP: 54.81.68.240
Hostname:
ec2-54-81-68-240.compute-1.amazonaws.com

Your Browser: unknown unknow

Brak Prądu!

Witam,

w dniu 31-03-2016 (czwartek) nasz dostawca prądu w godzinach 8 - 12 odłączy od zasilania pół Zawodzia:

W związku z brakiem zasilania serwerowni i części koncentratorów, nie będzie możliwości transmisji sygnału internetowego. Chociaż utrudnienia nie wynikną z naszej winy to i tak przepraszamy użytkowników ASK "Nelka" za niedogodności. Trzeba też zaznaczyć, że znając ostatnie poślizgi TAURON-u podczas przełączania sieci napowietrznych należy się liczyć, że sieć odzyska sprawność o wiele później niż to zostało ogłoszone!

Wasz Ted

ASK -> ASŚ 25.12.2013

Witam,

Modernizacja ASK Nelka rozpoczęła na dobre! Pierwszy odcinek światłowodu został uruchomiony. Teraz możemy się nazywać Amatorska Sieć Światłowodowa ;).Tak na poważnie: pierwszy odcinek magistrali światłowodowej (1 Gbit/s.) został już uruchomiony jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, to do wiosny postaramy się rozwinąć większość magistrali i przejść na 1 Gbit/s w całej sieci. Pozwoli to na przyspieszenie transferu na użytkownika do 20 Mbit/s., a do szkieletu 3S (DC++) oraz do "google cache" nawet do 100 Mbit/s na użytkownika.

Oczywiście będzie to zależeć przede wszystkim od terminowości i regularności opłat za korzystanie z sieci. Prosimy więc wszystkich o pamiętaniu o tej ważnej zasadzie!

Pozdrawiam, życząc jak zawsze nad transferów Wasz Ted