Your IP: 54.81.68.240
Hostname:
ec2-54-81-68-240.compute-1.amazonaws.com

Your Browser: unknown unknow

Brak Prądu!

Witam,

w dniu 31-03-2016 (czwartek) nasz dostawca prądu w godzinach 8 - 12 odłączy od zasilania pół Zawodzia:

W związku z brakiem zasilania serwerowni i części koncentratorów, nie będzie możliwości transmisji sygnału internetowego. Chociaż utrudnienia nie wynikną z naszej winy to i tak przepraszamy użytkowników ASK "Nelka" za niedogodności. Trzeba też zaznaczyć, że znając ostatnie poślizgi TAURON-u podczas przełączania sieci napowietrznych należy się liczyć, że sieć odzyska sprawność o wiele później niż to zostało ogłoszone!

Wasz Ted

Uwaga na psiaki

Poproszono mnie o opublikowanie ostrzeżenia na stronie ASK NELKA. Nie jest to nasza normalna praktyka, ale tym razem temat dotyczy niewinnych zwierząt, dlatego zdecydowałem się na tę notkę.

W ostatnim czasie w rejonie Zawodzia oraz osiedla Gwiazdy ktoś rozrzuca „kiełbasy” nafaszerowane gwoździami lub trutką na szczury. Niestety naszym pieskom nie zawsze da się „przegadać”, żeby nie spożywały wszystkiego co znajdą na swojej drodze.  Zwierzęta konają w męczarniach. Dlatego ostrzegamy, żeby dokładnie pilnować naszych czworonogów podczas spacerów. Nie wypuszczać ich bez smyczy, a tym bardziej samych na spacer.

Zwróćmy też uwagę na podejrzane osoby np. wyrzucające przedmioty, lub paczuszki, w których mogą się znajdować w/w pułapki.

 

Z uwagi, że jesteśmy na etapie wymiany magistrali miedzianych na światłowody, co jest b. kosztowną inwestycją, prosimy o dokonywanie regularnych wpłat za korzystanie z sieci, umożliwi nam to szybkie zakończenie prac.

Pozdrawiam Wasz Ted